Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed határozatról hol tudok...

Gyed határozatról hol tudok érdeklödni?

Figyelt kérdés
A munkáltatómnál adtam le a gyed határozatot.február 11-e óta vagyok gyeden.a munkáltatóm azt mondta 3-4hete hogy leadták a papírt kapni fogom a határozatot.de még mindig nem kaptam semmi papírt.hol tudok ez után érdeklődni?
2019. febr. 26. 19:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az államkincstártól kapom majd de hol kérdezhetnék utána?
2019. febr. 26. 19:05
 2/11 anonim ***** válasza:
Kormányablaknál.
2019. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A határozatot nem küldik olyan gyorsan. Èn mindig hamarább megkaptam már az első utalást, mint a határozatot. Szerintem nem kell mèg izgulni miatta.
2019. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 napja van az ügyintézőnek kiadni a határozatot. Egy MÁK-os dolgozó
2019. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen én is 8 napot olvastam a neten.tehát már meg kelett volna kapnom.tegnap próbáltam őket hívni de nem lehetett elérni a kormányablakot.na mindegy még próbálkozom.
2019. febr. 28. 06:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha MÁK bérszámfejt neked, akkor a kormányablakot hiába hívod.
2019. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

8 nap.. elvileg


Gyakorlatilag meg január 11 óta csedem vagyok, február 4 lett beküldve minden hiánytalanul. Március 1 van és még se pénz, se határozat. Szal mindegy mit írnak, az a 8 nap csak le van írva, de senkit nem érdekel. Ha 8 nap, akkor miért várok 25 napja a pénzemre?


Hétfőn is telefonáltam, azt mondták rendben van, el van bírálva, már csak az utalásra vár. Péntek van, azóta is semmi..


Mostmár ugye kapnom kell a februárit is, már 2 havit várok..

2019. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.hát az nagyszerű!de te legalább elérted őket telefonon.én hoába hívogatom őket még csak fel sem veszik.nekem is már a papírom náluk van 1 hónapja.de csak érjem el őket.én kiosztom öket az tuti.az a fajta vagyok aki nem hagyja magát 😊
2019. márc. 1. 06:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Most kaptam meg a pénzt épp 5 perce :)


061 288 5100


Ezt hívtam majd minden nap. A Teve utcai OEP, mindig felvették. TAJ számot kérnek.

2019. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mèg kiosztani senkit, nincsenek elkèsve. Február 11 óta vagy gyeden, szóval most lesz az első esedèkessèg, hogy kapnod kell, ès valószínű utalni is fogják. A határozat meg majd a jövő hèt folyamán biztos megjön. Mondom, hiába 8 nap, mindig előbb kaptam az első utalást, mint a határozatot. Legyen szó akár csedről, akár gyesről.

Majd ráèrsz akkor hivogatni őket, ha most nem kapod meg, mert akkor nem lett elbírálja, akkor van valami bibi. De addig csak feleslegesen stresszeled magad.

2019. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!