Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megkapom karácsony előtt a tp-t?

Megkapom karácsony előtt a tp-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gyermek táppénzen voltam. 15.-en adta le a könyvelő a papírt. Olvastam, hogy 8 napjuk van kiutalni.

Nem voltam soha táppénzen, de a könyvelő nem biztatott semmi jóval.

Szerintetek jövőhéten meg fog érkezni még karácsony előtt? Nagyon jó könyvelő, abban nincs kétség,hogy hiánytalanul adta be, tehát az nem lesz akadály. Inkább az ünnepek miatti munkarend stb miatt “aggódok”



2021. dec. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartom valószínűnek. A 10.-éig beerkezett papírokat fizetik ki hóközivel
2021. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
November 26. óta várok a táppénzemre :) nem igazán zavartatják magukat, amikor betelefonáltam közölték hogy “hupsz, már rég ki kellett volna utani, nyit egy reklamációt”. Ha rajtuk múlna, akkor nem lenne karácsonyunk sem, szerencsére a férjem eleget keres egyedül is, de felháborító módon rugalmatlanok és ráérősek, kismamaként eddig nem volt hónap, hogy ne szivattak volna meg és még az ünnepek előtt sem szégyelik magukat. Remélem te szerencsésebb leszel és tartják azt a 8 napot amennyiük egyébként lenne erre!
2021. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oh.. hat nem erre számítottam :D

Köszönöm a válaszokat, akkor nem reménykednek..

Hála istennek az en parom is jol keres, sőt. De azért örültem volna ha pluszban megjön az en számlámra is ez az összeg.

2021. dec. 18. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben 23.-án reggelre a számládon kellene lennie, ha szerencséd van akkor ott is lesz, de hogy ők nem fogják törni magukat emiatt abban egészen biztos lehetsz, azért drukkolok.
2021. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!