Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Postán át nem vett/visszaküldö...

Postán át nem vett/visszaküldött GYES-t hogyan lehet visszaigényelni? Sajnos senki nem tudta átvenni, ezért a posta vissza küldte.

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Írsz a folyositonak. Amúgy ésszerűbb lenne számlára kérni, ha 8 munkanap alatt senki se képes elmenni érte q postára....
2022. febr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Folyósítónak kell írni.



(1. Lehet egyedi eset , mi épp 3. Hete vagyunk karanténban, férjem már mehetett volna, bár a fiam még mindig tünetel, a szabályok szerint mehetett volna,de munkaidőben nem tud)


Amúgy nem viszik házhoz? ( nekem számlára jön, emiatt nem tudtom)

2022. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

2!


De, házhoz viszik. Ha nincs otthon senki, akkor értesítő, aztán 8 nap után vissza a feladónak. Gondolom neked sikerült megoldani valahogy pl q bevásárlást, így neki is sikerülhetett volna egy posta látogatás ugyanúgy.

2022. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
egyetértek az #1essel. a 21. században aki a postással intezteti a pénzét meg is érdemli...bár, amíg ilyen sárga csekk nevű xarokkal képesek egymást megölni az emberek 5 percért, ne is várjunk semmi fejlődést..
2022. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3


Nem


Sehol nem voltunk 2,5 hètig.


Bevásárolni sem

( pont szerencsésen jött ki az itthoni dolgok tekintetében.. mert 4 főt vàrtunk volna hétvégére ottalvós vendégsègbe, amire màr bevásároltunk)


Más sem ment helyettünk. ( lett volna ki, de én kifejezetten barátságos, nyitott vagyok… de a postàn szerintem pénzt nem adnak csak úgy, ki)


Nem védeni akarom, mert a postát is felhívhatt volna, hogy mi a teendő ilyen esetben..

2022. febr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5!


Oké. De még tudtad volna oldani, nem? Valóban, a postán pénzt vagy ajánlott kuldemenyt nem adnak ki csak azonos címen lakó nagykorunak, vagy meghatalmazottnak, de épeszű ember képes felemelő a telefont és kérni egy ujrakezbesitest ....

2022. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!