Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes mellett be lehet regisztr...

Gyes mellett be lehet regisztrálni a munkaügyibe?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyesen vagyok még szeptemberig, akkor megy a kislányom oviba. Nemsokára betölti a hármat és lejár a gyes. Ezt most is meg tudom tenni, vagy csak akkor ha lejárt a gyes? Illetve lehet jelezni bent hogy szeptemberig csak olyat tudok elvállalni ami nem folyamatos vagy napi 8 órás? Nincs aki vigyázzon a gyerekre, de szeretnék pénzt keresni addig is hogy könnyebb legyen.
2022. márc. 9. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet regisztrálni.
2022. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 babyboom567 ***** válasza:
0%
Nem lehet gyes mellett regisztrálni. 2019 októberben akartam egy pályázat miatt regisztrálni,kizárólag úgy tudtam, hogy férjem átvette a gyest.
2022. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálni lehet, de támogatásra nem leszel ezzel jogosult.
2022. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,de állást max közfogit ajánlanak.
2022. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!