Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE I klinikán milyenek a...

Niagara kérdése:

A SOTE I klinikán milyenek a körülmények? Dr. Koós Hutas Piroska magánrendelése mellett kell regisztrálnom a szülés előtt a klinikán? Be szokott jönni a szülésre? Ha igen van valami előzetes egyeztetés mód vele, vagy esetleg az osztályon valakivel?

Figyelt kérdés
Első gyerekünket várjuk, minden olyan infót jó néven veszünk ami a kórházhoz, a doktornőhöz, a szülészhez, vagy a szülésre való felkészüléshez kötött.
2015. ápr. 1. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A doktornőt nem ismerem, de itt szültem. A szülés maga úgy-ahogy rendben volt, fogadott orvosom és fogadott szülésznőm volt. Viszont ahogy ők kitették a lábukat, az ügyeletes szülésznők végtelenül bunkók voltak, és úgy viselkedtek, mintha notórius szimuláns lennék, mert nem tudtam ájulás nélkül lábra állni. Utána a csecsemőosztály is szörnyű volt, 2x4 ágyas szobára egy WC+zuhanyzó, a nővérek le se sz.rtak, a gyereket nekem kellett ellátni úgy, hogy a lábamon állni is alig tudtam, éjszakára nem lehetett beadni, hiába nem aludtunk napok óta. Jót csak a felnőttápolónőkről tudok mondani, bár szerintem ők orvostanhallgatók lehettek, nagyon fiatalok voltak és nagyon kedvesek, de ez nem kompenzálta a többi sz.rt.

Bár igyekszem elkerülni a további terhességeket, ha mégis gyermekvállalásra adnám a fejem, biztos, hogy nem a SOTÉ-n szülnék.

2015. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
26 hetesen megindult a szülés 2 perces fájásokkal kerültem be mentősök által áprilisban éjjel 2kor. Végtelenül tahó és lekezelő volt mindenki, pedig 2. babás anyuka vagyok.Aztán átkerültem a szülőszobáról az osztályra, mert sikerült bent tartani a babát. Ott 1 hét káosz és horror. Leszarom, nem törődő bunkó orvosok és nővérek... a medikusok szó-szó... (Fogadottal szültem a MÁVban és most is ott fogok, mert minden rendeződött közben és most péntekre vagyok kiírva ügyesen bent maradt a babám és már várjuk nagyon. De őt is ugyanúgy és ugyanott a MÁVban szülöm majd, mert minden szint meg voltam elégedve velük! - a mentő csak azért vitt a SOTE-ra, mert ott volt szabad PIC szoba aznap éjjel) :(
2015. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!