Mit tegyek ha a 18 éves barátnőm gyereket akar vállalni?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem dolgozik, otthagyta az iskolát is hogy hozzám tudjon költözni. Nemrég kitalálta hogy neki kell egy gyerek és nem tudom lebeszélni róla, minden nap próbál rávenni. Én is nagyon szeretnék egy gyereket, de nem hiszem hogy az én pénzem elég lenne hogy felneveljük. A családom segítene, de nem szeretnék senkitől kölcsön kérni és nem akarom hogy más fizessen az én esetleges felelőtlen döntésem miatt. 19 éves vagyok és 230ezer forintot keresek, van stabil állásom, de hivatalosan még nem dolgoztam egy évet.

2022. ápr. 27. 06:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a pénzről szól. Teljesen éretlen gondolkodásra vall, hogy "neki kell egy gyerek". Na és a gyereknek vajon kell-e ő? Úgy értve, elég jó anya lesz? Mert ha csak bio játékbabára vágyik, akkor nem irigylem azt a gyereket. Ha csak férjfogásra kell a kölyök, akkor meg pláne.
2022. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtat ezen a hozzáálláson, jobb ha még időben lelépsz. Szerintem csak kihasznál téged, hogy ne kelljen dolgoznia, azért akar gyereket. Semmiképpen ne engedj neki, próbálj ráhatni, hogy előbb legyen meg minimum egy éves munkaviszonya, de jobb lenne több és vmi szakma is a kezébe.
2022. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menekülj. Tipikus ingyen élő,lepotyogtatna pár gyereket mert dolgozni büdös.
2022. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy a kérdező is egy fogalmatlan tini, és nem érti, hogy ha egy nő nagyon akar gyereket, akkor ott lesz is gyerek. A legtermékenyebb korban vannak, tényleg elég egyszer kicsit betenni gumi nélkül, aztán kész a baj. Onnantól meg nincs visszaút, egyedül a csaj dönt arról, hogy megtartja-e.


Ha a kérdező felnőtt ember lenne, már rég kitette volna. Szép dolog a szerelem, de egy kapcsolathoz nem elég, az az igazság.


Kérdező: mondd meg neki, hogy tartsatok egy próbát! Minden hónapban tegyetek félre 100 ezer forintot. Ennyibe benne van egy gyerek is, biztos lehetsz benne. Ő meg csacsiragyi rendet tart, és ellát mindent a ház körül! Szoknia kell! Ha ez megy egy évig, akkor mehet a gyerekprojekt, és van 1,2 milla félretéve babacuccra. Ha nem megy, akkor egy gyereket se fogtok tudni eltartani.

A havi 100 meg kevés is, ha mondjuk fejlesztésre kell vinni, vagy ételallergiája van!

2022. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Dobbants vagy felkészülhetsz hogy kemény évek elé nézel ha felkoppintod. Éjszakázás a gyerekkel, miközben ő halálos fáradt lesz mindenhez. Gyerek betegségek aminél keményen helyt kell állni. Sorolhatnám még de annyi minden van ami teljes embert kíván ha gyereked van. Plusz tartsd el őt is. Elmúlik a cuki babás korszak, aztán már nem lehet villogni a gyerekkel. Lépj olajra szerintem amíg teheted.
2022. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Értem én 19 évesen tombolnak a hormonok. De tapasztalatból mondom az ember éretlen még ebbe a korba egy érett kapcsolathoz.(tisztelet a nagyon kevés kivételnek). Nem akarok ítélkezni, de az elmondottak és az alapján amit tapasztaltam az évek során környezetembe ez a lány palira vesz téged. Sokan tanácsolták a védekezést. De ne fejtsük el 100-os védelem az ha nem élünk nemi életet. Így abba ne bízz, hogy védekezel és nem lesz gyermek. Több ismerösöm is ebbe hibába esett és ma már anyuka/apuka. Így azt tanácsolom, ha nem akarsz késöbb magadnak aggódalmat/bonyodalmat szakíts ezzel a lánnyal míg nem keső. A felszabadult idődet pedig fektesd tanulásba, ha nincs egy jó szakmád/érettségid. Ha pedig megvan tegyél fére amenyit tudsz, hogy könnyebben boldoguljatok, ha olyan lányt találsz aki megbecsül és nem a semire akar gyermeket szülni.
2022. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok tanácsot kaptál kedves Kérdező! A döntés a Te kezedben van. Sajnos tényleg nagyon éretlenek vagytok még és vigyázz! Egy nő bármire képes azért, hogy legyen gyereke és azért is, hogy ne. Ha mégis együtt maradtok és óvszerrel védekeztek, akkor arra is ügyelj oda! 16 évesen az akkori párom tűvel lyukasztotta át az óvszert, ami ugye a súrlódástól teljesen elszakadt, még jó, hogy résen voltam. Amint erre rájöttem szakítottam vele (pedig nő vagyok és szóba sem volt a baba, de ő így akart megfogni). Nagyon figyelj oda és a védekezést ne rá bízd, hanem vedd a kezedbe a dolgot!
2022. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17-nek igaza van. Aki így gondolkodik,mint "a szerelmed",az képes akár a gumit is megbuherálni (kilyukasztani). Szex után te intézd a gumit,mert akár visszaélhet a tartalmával is!
2022. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

És az milyen kapcsolat, ahol a használt kotont is dugdosni kell, mert nulla a bizalom? Ki kell dobni és kész.

Ilyen fiatalon ne kínlódjon mar egy s2ar kapcsolatban.

2022. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye, és húzz gumit. Nyilván csak nem akar dolgozni.
2022. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!