Gyed mellett dolgozni??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 7hónapos gyerekem.

Szeretném majd bölcsibe adni mert vissza kéne menjek dolgozni, de ezzel még várnék egy kicsit.

Addig is jól tudom, hogy gyed mellett is lehet dolgozni? Akkor ugyan úgy kapnám mellette a gyedet?


Párom 12órába dolgozik 2műszakban ezért arra gondoltam (mert ki kéne egészíteni a kasszát), hogy heti 2x lenne lehetőségem a munkahelyemen 4órát takarítani hajnalban mikor ő szabadnapos. Oke, hogy az csak heti 8óra de több mint a semmi. Egyébkén 8 órába vagyok bejeletve. Az azt jelnti ha gyed mellett dolgozok akkor bejelentés szerinti órámat kell teljesítenem vagy mehetek ilyen keveset addig még a kicsi nem megy bölcsibe? És ha bölcsis lesz akkor is jár a Gyed?


2022. aug. 18. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, dolgozhatsz gyed mellett. Annyi, hogy a munkaszerződésed módosítani kell majd az óraszám miatt.
2022. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh de akkor a gyedem is kevesebb lesz? És bölcsi mellett is kapnám a gyedet?
2022. aug. 18. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz kevesebb a Gyed-ed, és bölcső mellett is jár :)
2022. aug. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, bölcsit akartam írni
2022. aug. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!