Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED-et mikor utalnak, ha nem...

CSED-et mikor utalnak, ha nem a munkáltató utal?

Figyelt kérdés
Májusban szültem, a könyvelő rosszul adta le a papírokat kb.3x. Augusztus 22-én sikerült neki hiánytalanul leadni. Kb.26-án hívtam őket, hogy hol tart a dolog. A hölgy annyit mondott, hogy szeptember elején kapom majd. De ez mit jelent? Mikor szoktak utalni? Ma még nem jött semmi, gondolom már nem is fog. De akkor mikor? Tizedikéig? Vagy hogy van?
2022. szept. 5. 10:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Most néztem a neten az utalási időpontokat, és szeptemberben nincs utalás. Akkor majd októberben kapom meg? Vagy ilyen esetben soron kívül is utalnak?
2022. szept. 5. 11:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Májusban szültél és azóta nem kaptál semmit? Én nem várnám a csodát. Addig kell verni az asztalt, amíg visszamenőlegesen ki nem fizetnek mindent.

Egyébként hó elején, legkésőbb 10.-ig mindenki megkapja.

2022. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, szülés óta nem kaptam semmit. Mindig rosszul adta le a könyvelő. És augusztus 22-én ment be a végleges verzió.

És most már így 3 hónap után azért jó lenne megkapni. De rohadt nehéz utolérni őket.

2022. szept. 5. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen. Az a legbiztosabb
2022. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyaltalan mikortol lett igenyelve? Mert ha nem a szuletestol,akkor nem is annyit kapsz.

Viszont miert ne lenne utalas szeptemberben? Ma kaptam meg hajnalban a hetvege miatt. Csaladit nem utalnak,mert azt mar elutaltak augusztus vegen.

2022. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondom, a könyvelő augusztus 22-én adta le hiánytalanul az igénylést. Szüléstől számítva kértem, előtte táppénzen voltam.

Az ügyintéző hölgy azt mondta, szeptember elején. Én úgy gondoltam, hogy akkor az ma lesz rajta, mert valahol olvastam, hogy ötödikéig szoktak utalni. De nem kaptam semmit. :/

2022. szept. 5. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ig a családot utálják.Am7gy csedet gyedet,gyest visszamenőlegesen maximum 3 hónapra adnak,ha neked májusra is járt volna,azt már nem biztos hogy megkapod.De ne legyen igazam.
2022. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*családit
2022. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Visszamenőleg 6 hónapra lehet igényelni. Szóval még van idő. De ma kb.a 12.telefonszám hívása után kiderült, hogy megint nem jó valami. Szóval most megint a könyvelőn múlik a dolog. A hölgy a hivatalban azt mondta, leghamarabb októberben kapom meg. Már a hócipőm tele van. Meg fogom mondani a könyvelőnek, hogy legyen kedves a fizetését nekem utalni.
2022. szept. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!