Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szja visszatérítés családoknak...

Szja visszatérítés családoknak? Hallottam megint lesz vmi visszatérítés, hol lehet megigenyelni , kinek jar? 250e a max ezt hallottam

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem lesz semmi visszatérítés. Az csak egyszeri volt az olyan agyhalottaknak mint te is, hogy a narancsos bagázsra szavazz. Nekem is csomó ismerősöm várja a lóvét februárba megint. Aztán felvilágosítom őket, hogy azt most nem adják, egyszeri volt a választás előtt, akkor kiborulnak, van aki elkezd szidni engem...
2023. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó:

Teged max azért szid mert agyhalottnak nevezed őket, vagy ha nem , akkor érzik hogy ezt gondolod róluk.

Értelmetlen a kritizalasod, hisz nem kell egyből kést rantani ha vki kérdez.

Lehet a Mi hazánkra szavazott, nem mindenkit lehet lefizetni.

2023. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
De a családos ismerőseimnek a 90%át kilóra megvette ezzel a fidesz. Nem az utolsó vagyok hanem egy tanár aki kérezgette erről a szülőket tavaly
2023. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én családos ismerősem 100%-a meg köszönettel zsebre tette a pénzt és másra tette az x-et. Akkor most melyikünk képe reális? :D
2023. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sztem aki alapból a f.re akart szavazni akkor igy biztosan arra szavazott, aki nem azt ugyse lehet megvenni

Sajnos van olyan reteg akit ra lehet beszélni, ez mindig is igy volt.

Amugy nem bánnám ha lenne egy ujabb vasztas, azt adnának megint ezt-azt :D

Ugyis megvan kire szavaznék

2023. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Én meg elraktam azt a kb 1.5 millát. Most jól jön minden drágább lett. Gyakoatilag az inflációt is ennek köszönhető meg s nyugdijasoknak az emgelgetés meg 13.havi miatt.
2023. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!