Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megbízási szerződés GYED...

Megbízási szerződés GYED mellett? Van buktatója?

Figyelt kérdés
Annál a cégnél vállalnék megbízási szerződéssel munkát ahonnan eljöttem szüléskor. Nem megyek vissza teljes munkaidőben (15 hós a gyerkőc) mert csak besegítenék, heti pár órában teljesen kötetlen munkaidőben. Van ennek bármi buktatója, pl felmondási védelem? Kutakodtam neten de csak arra talatam példát hogy részmunkaidőben vissza menni dolgozni, így megbízási szerződéssel konkrétan nem.
2022. dec. 18. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
2 alkalommal volt megbízási szerződésem a gyed ideje alatt. Semmi buktatója sincsen, mivel az egy teljesen más jogviszony. Te, mint munkavállaló ugyanúgy fizetés nélküli szabadságon vagy.
2022. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon koszi a segítséget!
2022. dec. 18. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak más munkakörre teheted, mint amiben munkaviszonyban állsz náluk. Ugyanarra nem köthető
2022. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2022. dec. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!