Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi hallgatói gyed jár...

Mennyi hallgatói gyed jár FOSZK-os hallgatóként?

Figyelt kérdés

3 aktív félévem van felsőoktatási szakképzéses hallgatóként így jár nekem a hallgatói gyed. Ezt tudom, viszont az ügyintéző nem tudta megmondani, hogy FOSZK-os hallgatóként nekem is a minimál bér 70%-a jár-e vagy kevesebb.

Alapképzésen tudom, hogy ennyi jár viszont sehol nem találtam infót arról, hogy FOSZK-on is ennyi járna.

Tapasztalat alapján szeretnék választ kapni, hogyha valakk FOSZK-osként igényelt ugyanígy hallgatói gyedet és meg tudná mondani, hogy a minimálbér 70%-át kapja-e vagy talán kevesebbet?



2023. jan. 9. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Foszkra nem jár a hallgatói gyed.
2023. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
De igen, jár. Minimálbér 70 szazaleka jár, de csak a gyerek 1 éves koráig, utana gyesre vagy jogosult. Én így tudom.
2023. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Nem 2 éves koráig? Vagy FOSZK esetén csak 1?
2023. jan. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!