Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha magánbölcsibe megy a...

Ha magánbölcsibe megy a gyerek, attol meg kaphatom a gyedet?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak allami intezmenyeknel van? Azt tudom, ha allamiba amugyis csak akkor veszik fel ha en mar dolgozom. De mi van a magánnal?

2023. jan. 16. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Van ahol még támogatást is kérhetsz a magánbölcsire.

[link]

2023. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom, en is ezért nem adtam magán bölcsibe.

Mikor mar minden megvolt beszélve, az időpont is amikor megyünk, véletlenül olvastam hogy elveszik a gyedet.


Így allami bölcsibe iratkoztunk, ott nem kell fizetni, de ez van, dolgozni igyus úgyis kell akkor mar mindeggy.

2023. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Még gyerek megorzobe , csaladiba sem jarhat , sajnos ezt olvastam. Pedig en mindent kipróbáltam, de vki rendes volt es pont itt a gyakorikon irta nekem vki hovy vigyazzak... Es tenyleg igy van...
2023. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezért en inkabb takaritot fogadtam a hazamba😁, és legalább a penz is megmaradt.

De utolag sikerult munkat talalni es bolcsibe megy a kis huncutom 😁

2023. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Simán. Meg kell velük beszélni. Fiam is járt és itthon voltam. Ha dolgozol akkor törvényileg is jár.
2023. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Marmint kivel kell megbeszelni?
2023. jan. 16. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha dolgozol, akkor állami vagy sem, jár a GYED (extra) továbbra is. Egy nyomtatványt kell csak kitölteni hozzá.
2023. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Bölcsivel ledumálni.
2023. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha visszamész dolgozni jár. Ha nem mész vissza, akkor nem jár. Nyilván ez az ösztönzés a rendszerben, hogy anyuka ne otthon üljön a gyed-ével, amíg a gyerekével más foglalkozik, hanem dolgozzon.
2023. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A gyes jar, a gyed , csed nem.
2023. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!