Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyetem mellett van bármiféle...

Egyetem mellett van bármiféle változás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg itthon vagyok a 9 hónapos manómmal GYED-en. Szeretnék jelentkezni egyetemre távoktatásban a kérdésem a következő:

Ha most jelentkezek, felvesznek, az a továbbiakban befolyásolja a GYED,GYES esetleg második baba esetén CSED, vagy ha visszamegyek dolgozni az alapbér összegét? Tisztában vagyok vele, hogy van egyetem mellett is CSED, GYED, GYES, illetve hogy aki egyetemista máshogy bérezik, de foggggalmam sincs, hogy ha most elkezdem, az egyébként jól fizető CSED-en vagy alapbéren változtat e.


Köszönöm szépen előre is annak, aki segít nekem megválaszolni!



2023. febr. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Biztos, hogy kell neked egyetem?

Ilyen butaságot kérdezni...ez nem illik egy leendő egyetemistához.

2023. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért változna? Nincs köze a kettőnek egymáshoz.


Két esetben lenne:

1. Ha nincs munkahelyed, akkor egyetemistakent jogosult lennél diplomás gyedre - nálad ez nem játszik.

2. Diákmunka formátumban dolgoznál, ott van kedvezőbb adózás - nem érint.


Szóval nincs köze egyáltalán, de nekem sem világos hogy egyáltalán ez hogy merült fel.

2023. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!