Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes-nél létezik hóközi utalás?

Gyes-nél létezik hóközi utalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Májusban töltötte a gyermekem a 2 évet, múlthét pénteken igényeltem a gyes-t. Ma megkaptam a határozatot ügyfélkapunk keresztül hogy visszamenőleg megkapom a gyest. Azaz május 10-től. (9-én töltötte a 2 évet). Megkapom ezt az összeget ebben a hónapban, esetleg holnap, vagy pénteken? Vagy már csak jövőhónapban az aktuális utalással?



2023. júl. 19. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én következő hónapban kaptam az aktuálissal.
2023. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk ha május óta nem volt fontos, akkor gondolom ez a közel 2 hét már nem oszt, nem szoroz 🤷‍♀️
2023. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az első válaszolónak!

Kedves második,bár érdemben nem tudtál válaszolni, de gondolom nyugodtabban alszol hogy ezt leírhattad, mert ugye tudod a háttér történetet. Legyen szép estéd!🤷🏼‍♀️

2023. júl. 19. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy félreértettem és ugyanaz a két személy. Azesetben köszönöm, de attól tartom a második vélemény is, leszámítva azt hogy érdemben nem tudtál hozzá szólni
2023. júl. 19. 21:46
 5/6 babyboom567 ***** válasza:
64%
Gyesnél van hóközi utalás.Ha megvolt a határozatod a hóközi zárás előtt,akkor megkapod, ha nem ,akkor augusztusban
2023. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is így jártam, szintén májusban született a babám. Most 13vagy 14én igényeltem meg és 17-én már kiutalták visszamenőleg.
2023. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!