Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ez normalis? Július 8.án...

Ez normalis? Július 8.án toltotte be fiam a 2t, meg is igenyeltem aznap aznaptól a gyest, de....?

Figyelt kérdés
Azóta sem levél, sem pénz nem jött, az ugyfélkapun csak a bekuldésről van doksi. Ilyen hosszú lenne az átfutási ideje?

#határozat #GYES #Gyesigénylés
2023. aug. 2. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán. Hosszú az elbírálási idő, de visszamenőleg ki fogják fizetni.
2023. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hülye a kérvények kitöltéséhez, mert általában én csinálom ezeket, a gyes igénylése mégiscsak a harmadik nekifutásra sikerült, mert van egy eldugott rublika, amit ha nem ikszelsz be, akkor nem megy tovább a kérelem. Érdemes utánakérdezni, hogy befogadták-e, de egyébként simán lehet, hogy tényleg hosszú az átfutási idő.
2023. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn is most igènyeltem kb 2 hete. 3 napra rá meg is kaptam a határozatot ügyfèlkapun.
2023. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Július közepén igényeltem, kb egy héttel a gyerek második szülinapja előtt. Este 10-kor küldtem be, másnap délután 3-kor jött a határozat, és ma az utalás.
2023. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hol lehet utána kérdezni? Én is sokallom, a csed, gyed megvolt kb azonnal.
2023. aug. 2. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohh.

Én tavaly júliussal igenyeltem meg. 3 hónapot(!) ültek rajta, mire jött egy levél, 1 számot elírtam. Kijavítottam. Majd ujabb 3 hónap után érkezett a hatarozat, és az első 6 hó utalása egyben 🤦‍♀️🤣


Barátnőm rá 1 hónapra igenyelte meg, neki is 3hónap után jött a határozat és az első utalás.

Ahogy a környékünkön bárkivel beszélek, 3-6 hónap.

2023. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!