Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mindenkinek ennyit ültek az...

Mindenkinek ennyit ültek az első Csed utaláson? Február 9-én szültem, utána ahogy megjött a lakcímkártya 20-a körül, még aznap le is adtam a munkáltatómnak. Azóta semmi.

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk július közepén született és augusztus 5.-n már rajta volt a fél havi CSED-em. De nekem a munkáltató intézi,nem tudom ez számít-e.
2023. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2 hónap volt és kiderült a munkáltató xarakodott!!hivd őket fel
2023. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkáltatóm kifizető hely. Június elején szültem és az augusztusi fizukkal már utalták a csed-em.

Határozatot kaptál már, amiben megállapítják az összeget? Ha nem, akkor szerintem érdemes egy telefont megejteni a munkáltatód felé, hogy sikerült-e mindent leadniuk.

2023. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kifizetőhely a munkáltatóm. Január elején vittem be valamikor a papírokat, és pár nappal később, az aktuális fizu utalás napján megkaptam én is a csed-em.
2023. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3# vagyok, bocsánat, hülyeséget beszéltem. Szóval június elején szültem, a közepe táján adtam le a papírokat és a júniusi fizukkal utalták (vagyis július elején). :)
2023. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a munkáltatóm kifizető hely-e őszintén. Önkormányzati idősek otthonában dolgoztam. Lehet hülyének tűnök most😀 Már betelefonáltam azt mondták továbbították. Határozatnak se híre se hamva.
2023. márc. 20. 18:16
 7/10 A kérdező kommentje:
De komolyan nonszensz hogy már lassan itt vagyok 2 hónapja érdemi jövedelem nélkül.
2023. márc. 20. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkaügyön kellett az igénylést is intéznem,előtte a táppénzemet is,innen tudtam,hogy ők intézik. De email és telefonkapcsolatba is vagyok velük régóta. A gyednél volt kavar a papíromnál,de a leadás után egy hónappal rá is kérdeztem,hogy amúgy fel lett e dolgozva,minden oké-e? Akkor derült ki,hogy elnéztek valami plusz papírt,úgyhogy aznap behívtak,pótoltuk és utána jött is egyből kb. rá egy hétre.
2023. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz utána. Már kellett volna pénzt kapnod.
2023. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát betelefonáltam megint, az intéző azt mondta utánajár. Később visszahívtak, és annyit mondtak, a bérszámfejtő ül rajta. Mondom fasza, de beérkezés követő 8 napban el kellene intézniük ezeket. Mondta ez az intéző, hogy megsürgeti úgyhogy tán már hétfőn lesz belőle valami. És megtudtam közben, hogy az önkormányzat a kifizetőhely. Ő tartja fenn az otthont Lehet gáz de tényleg nem tudtam 😀
2023. márc. 25. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!