Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen volt nektek visszatérni...

Milyen volt nektek visszatérni a munkába hasonló korú gyerekek mellett és hány évig voltatok otthon?

Figyelt kérdés
Mikor visszamegyek dolgozni, a kisebbik 1,5, a nagyobbik 3 éves lesz. Eddig 2,5 éves kőkemény embertpróbáló időszak van mögöttem a folyamatos éjszakázások miatt. 2,5 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát sem.

2023. szept. 15. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Akkor minek szültél kettőt is? Hogy panaszkodhass?
2023. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első 15 hónapos, a második most féléves lesz, de lesz pár hónap átmeneti idő, mielőtt ténylegesen visszamegyek. Akkor lesz a kicsi kilenc hónapos. Szülésig dolgoztam és a két gyerek között visszamentem, most tulajdonképpen abba sem hagytam a munkát.


Az első után nehéz volt, mert kizökkentem és ugyanúgy nem aludtam. Akkoriban volt hogy a gyerek 10x kelt, végül már le sem tudtam rakni, úgyhogy mellém került. Most alszunk, de csak mert apa viszi az éjszakát a még mindig rosszalvo naggyal. Amúgy nagyszülő segít, különben nagyon nehéz lenne, így uralható. Viszont nagyon jólesik felnőtt társaság, a munka és persze a plusz pénz is.

2023. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Nem panaszkodom, drága, a tényeket közlöm. Hogy miért van két gyerekem, semmi közöd hozzá. Nem a kérdésre válaszoltál.

2: neked köszönöm. Én is majdnem szülésig dolgoztam.

2023. szept. 15. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy fogsz éjszakázni, mint eddig, csak napközben teljesíteni is kell.

Sokkal többször lesznek betegek, mint eddig.

Sokkal kevesebb lesz az az idő, amikor a magánügyeidet intézheted.

2023. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
De mit vársz attól, hogy visszamész? Se jobban aludni nem fognak, se könnyebb nem lesz, csak sokkal sokkal nehezebb...
2023. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem várok, arra vagyok kíváncsi, más hogy élte meg. Mi van veletek??
2023. szept. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!