Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha egy évig átalányadózó...

Ha egy évig átalányadózó egyéni vállalkozó voltam egy biztosítónál, viszont nem kaptam rendszeresen jutalékot, igazából csak 2x, akkor csedre sem leszek jogosult?

Figyelt kérdés
jan. 23. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom volt bevételed, ami után adóztál.

Na az után kapsz.

jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azután kapsz amit leadóztál az állam felé. Semmivel se többet. Ha nem adóztál eleget, akkor nincs miből, azaz akkor nem kapsz.
jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem adóztam egyáltalán. 25 év alatti vagyok.
jan. 23. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:

oké, hogy 25 alatti vagy.

Szja-t nem fizettél. de további járulékokat?

jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adóztál azaz teljes fizetésből éltél. Akkor erre nem gondoltál, hogy kéne a közösbe is, mert mi lesz, ha gyereket válalok, vagy félretenni amit nem raktál bele? Max a gyes összegét kaphatod. Bocs nem bunkóságból, de mit várunk, ha nem nyújtottunk érte semmit? 25 alattiság senkit nem érdekel, ha nincs miből levonni a kedvezményedet.
jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!