Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hol tudok utána járni mikor...

Hol tudok utána járni mikor igényeltek a gyest?

Figyelt kérdés
Férjem szeretné fel venni a GYED-ET..a nyomtatványon van egy olyan rész hogy részesült e ön vagy házastársa Gyesben mikortól meddig meg hogy melyik szervnèl igenyeltem ..valami ilyesmi..csak hogy amikor én igenyeltem az már 10. Éve volt és nem tudom mikor ..van esetleg valahol lehetőség ennek utána jarni?
febr. 8. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 10 évvel ezelőtti nem fontos. Az a lényeg, hogy az után a gyermek után, aki után a férjed igénybe venné, részesültél-e ellátásban. Vagy van-e másik gyermek, aki után még mindig kapsz valamit.
febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi eset érdekli őket, nem a 10 évvel ezelőtti.
febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az adatok arra a gyermekre vonatkoznak akire kéritek épp az ellátást, mivel egy gyerekre nem kérhető egyszerre gyed és gyes is ezért kérdezik meg, hogy biztos nincs e más aki kap rá valamit
febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég, mégis ki a frászt érdekel a 10 évvel ezelőtti GYES-ed szerinted? Értelmezés... erről a gyerekről van szó akire most kértek ellátást...
márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!