Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ilyenkor nincs további teendőm...

Ilyenkor nincs további teendőm a CSED-nél ugye?

Figyelt kérdés

Első babàm várom február vègère. A munkahelyemen januárban teljesen szabin voltam , igénybe vettem hogy a gyerek születése előtt elmennék CSED-re 28 nappal. Munkahelyemen most fogják beadni februárra vonatkozóan a kérelmet. Mivel fizetett szabiról megyek CSEDre , nem orvos által kiírt tp-ról nekem jeleznem kell bármit is a háziorvos felé? Vagy simán szabi után mivel beadják a csed kérelmem automatikusan felvesznek rà, és nem szűnik meg a tb biztosítàsom stb?

Előre is köszönöm!



febr. 12. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell a háziorvosnak semmit sem jelezni. A kiskönyvet 1. és 7. oldalát kellett csatolni mellé.

Ha megszültett a baba a születési anyakönyvi kivonatot be kell küldeni.

febr. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit jelezni előtte a dokinak. Annyi, hogy ha hazamentek akkor jelzd, hogy megvan a baba. A záróra rá szokták írni, hogy fel kell keresni x órán belül a háziorvost.

Én is fizetett szabiról mentem csed-re. Amit első írt 1 és 7 oldal kellett. Meg kitöltöttük a papírt a Hr-en. Nálunk csed kifizető a munkahely így mindent ott csináltunk meg ők beküldték majd jött a határozat.

Amikor meg megvan a születési anyakönyvi kivonat meg az adószáma a picinek azt kell elkűldeni nekik. Attól a naptól jár a csed amikor kértétek. Nekem úgy volt pénteken szabin voltam. Szombat vasárnap pihenő nap és hétfőtől ketyegett a csed.

febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
febr. 12. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!