Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Júliusban szülök, most kéne...

Júliusban szülök, most kéne leadnom a családi adókedvezmény igénylését, csed és gyed alatt is jár nekem ez? Vagy igénybe veheti a férjem és akkor tuti kapjuk? Nem segítenek a munkahelyemen

Figyelt kérdés
jan. 17. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Betöltött 13. héttől jár, nyugodtan kérheti bármelyikőtök.
jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként én is júliusra vagyok kiírva, ha kell segítség írj nyugodtan :)
jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A családi adókedvezmény nem függ össze a cseddel sem a gyeddel, hiszen azután is jár, ahogy ezek már nem!
jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A férjed is igényelheti. Meg következő évi adóbevallásnál is vissza lehet egyben igényelni. Mi így szoktuk.
jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
CSED-ből nem vonnak semmit, így júliustól év végéig nem tudod igénybe venni. Ha te adod le, akkor a különbözetet jövőre tudjátok majd igénybe venni.
jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
De, a csedből is vonnak szja-t, nyugodtan igényeld most, kapod majd egész évben.
jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: Én kaptam CSED-re is.
jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
jan. 19. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!