Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ügyfélkapun, vagy valahogy...

Ügyfélkapun, vagy valahogy elektronikusan hogy tudom igényelni, hogy a továbbiakban ne számlára, hanem postai úton érkezzen a GYED?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánanézni, de elvesztem a sok menüpontban. Lehet egyáltalán így, vagy csak személyesen tudom?

Segítség!

Köszönöm!



febr. 21. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Ott kell bejelenteni, ahonnan utalják!


Én a NYUFI-nak kellett írjak, amikor a nyugdíjamat kp kértem, mert megszüntettem a számlámat.

febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én pont a fordítottját csináltam. Az államkincstár honlapján tudsz indítani GYED-del kapcsolatos ügyeket, többek között ezt is. Nincs ilyen menüpont, hanem valamelyik ügyhöz (pl adatváltoztatás vagy hasonlók) odaírod szövegesen, hogy ezt szeretnéd, erre és erre a címre.
febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az államkincstár honlapján is kerestem... akkor ezért nem találtam. :)

Köszönöm!

febr. 21. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Va rá dokumentum.

magyarorszag.hu; bal oldali menüben egészségügy, azon belül egbizt pénzbeli ellátásai. Adatváltozás bejelentése - egbizt pénzbeli ellátás ügyben. És a dokumentumban van folyósítás módjnak megváltoztatása menüpont.

febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


A link lemaradt az előbb

febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült.

Köszönöm a segítséget!

Szép napot Nektek!

febr. 21. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!