Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hányadikàn jön a családi...

Hányadikàn jön a családi pótlék és a gyes?

Figyelt kérdés
márc. 2. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Családi kassza igen, okoska. Nálunk akkor is családi kassza volt, amikor a férjem pár hónapig munka nélkül volt, és az én fizetésemből éltünk.

Bocs, hogy gyed-en merészelek lenni a fél éves gyerekemmel, és nem vágom be egy bölcsibe idegeneknek, csak hogy elmondhassam, hogy olyan csodálatos vagyok, mint te, aki nem a férje kitartottja. 🤣

Na csókoltatlak!

márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha hiszitek ha nem, mi 7 számjegyűt keresünk, és azért várom :D tudom mikor jön viszont, nem kérdezgetem, de az, hogy valaki várja nem azt jelenti, hogy abból él. Hó elején havi 500e kapásból megtakarítás számlára utalok, szóval van 10 milliós tartalékunk plusz van 15 milliónk lekötve (örökség) a többiből élünk, most is már eléggé kiköltekeztem a hónapban, 50 ezerért rendeltem a gyereknek a H&M-ből is, meg vette csomó húsvéti díszt, voltunk étteremben párszor, a költős számlánkon már nincs csak pár ezer ft de szerdán kapunk csak fizut, pont jól jön hétfőn az a 12e, hétfő kedd szerda abból vásárolok kaját.
márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőbe hogy mikor küldik a csp-t és gyedet és lám elsőre ki fogja dobni a kérdésedre a választ mivel már legalább 100000 ilyen kérdés van itt meg több oldal is foglalkozik vele.
márc. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!