Gyes után szabadság?

Figyelt kérdés

Akik gyes után kivették a szabadságukat kb mennyi füzetést kaptak arra az időre?

Fogalmam sincs mire számíthatok. Kb 1800ft oravérem van. 8órás munkaidőm volt. Akiknek szintén hasonló volt megírnátok kb mennyi kaptatok?



máj. 24. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz szorozni?
máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nyilván szorozni tudok.
máj. 24. 12:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szorozz!
máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod kivenni a szabadságodat? Az ünnepekkor is benn akarsz senyvedni a munkahelyeden? Még iszonyatosan, bődületesen messze van az évvége! Mit csinálsz, ha berobban valami olyan dolog, ami miatt azonnal kell szabadság? Vagy kiíratod magad dokival és filléreket kapsz?
máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
mert a táppénz az kb. az éhen pusztuláshoz elég... másra nem
máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért mert nem oda mennék vissza dolgozni. Így a felgyült szabadságokat ki veszem van az az opció hogy kifüzetik egyben de nekem a szabadságon töltött napok száma jól jön az ovi kezdés miatt.
máj. 24. 12:59
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha ugyan oda mennék is vissza idő arányossan is ki adnák az idei évit is szóval. A felgyülemlett szabadságokat nem tárolgathatom késöbbre. Nyilván jobb lenne ha lehetne tartogatni bármeddig de sajnos nem lehet.
máj. 24. 13:01
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, ha nem mész vissza, akkor az egésznek mi köze az ovihoz?
máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

4, mert kötelező? ;) A felhalmozott szabadságokat kiadni és kivenni is kötelező a munkába való visszatéréskor.

Attól még az éves szabadsága aranyos része rendelkezésre fog állni.

máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8as a 4esnek szántam. Ő írta hogy messze az év vége arra a kommentre reagáltam. Illetve azért írtam az ovi kezdést hogy ne kössön abba bele hogy ha nem oda megyek vissza miért nem a egyösszegbeni kifüzetést választom.
máj. 24. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!