Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki tavaly a GYED-hez vette...

Aki tavaly a GYED-hez vette igénybe a családi adókedvezményt, az idén is kapja, vagy azt újra be kell jelenteni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell!Nekem küldött is az Oep igénylő lapot,amit vissza kellett volna küldeni...de nálunk a férjem veszi igénybe.
2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nekem nem küldött, ezért gondoltam, hogy folyamatos. Viszont kevesebbet kaptam. De nem csak az adójóváírással kevesebbet, hanem többel, ezért gondoltam, hogy levették a családi adókedvezményt is.

Nagyon köszönöm a választ!

2012. febr. 13. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos befolyásolja a családi kedvezmény is mert én 17 ezerrel kevesebben kaptam. Gyed-en vagyok, egyedülálló anyaként, 2 gyerekes.
2012. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, én 18 ezerrel kaptam kevesebbet, de ha pontosan utánaszámolok, lehet, hogy 17.

Nálunk csak egy gyerek van, akkor ezek szerint ezek nem számítanak, meg az egyedülállóság sem, pedig szerintem az egyedülálló anyákat sokkal nagyon különbség illetné meg mind a GYED-ben, mind a családi pótlékban, mert így is nehéz, hát úgy még háromszor olyan nehéz!

2012. febr. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!