Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akinek postán érkezik, ma...

Akinek postán érkezik, ma megkapta a gyedet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkinek meg kellett kapnia nem?
2012. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor már bőven ott kellene lennie,mivel 10ig van postázás,de szerintem húsvét miatt hamarabb is kellett nektek is megkapnotok.
2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma kaptam meg én is. Csak azt nem értem, miért lett 5 ezerrel kevesebb, mint szokott... Eleve 10-zel kevesebb idén az adójóváírás miatt, most meg még öttel kevesebbet kaptam, mint szoktam. Nem értem.
2012. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött:(
2012. ápr. 10. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a szokottnál kevesebb gyedet kaptam, felhívtam az oep-et, miért, kiderült, hogy tavaly nyáron történt egy jogszabályváltozás, amelynek alapján nem jár több gyed nekem (második babóval vagyok itthon, az előző gyedbe született bele és 8 hét múlva érkezik a harmadik babánk, biztosítási jogviszonyom folytonos). Márc. 25-ig számfejtették, ennyi. Ha nem hívom fel őket, meg se tudom, mert mint mondták, nem kötelesek róla értesíteni. Nem tudom, nálad mi a helyzet, de nehogy te is ebbe a kategóriába ess bele, inkább telefonálj holnap, mi újság, ha még mindig nem kaptál pénzt.
2012. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. Én viszont levelet írtam az OEP-nek, mert szerintem kevesebbet számoltak, mint amennyi járna, januártól. lehet, hogy ezért. Talán ma...
2012. ápr. 12. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!