Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki már megkapta a gyed-et!...

Aki már megkapta a gyed-et! Kompenzációval együtt érkezett az összeg? Visszamenőleg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ma reggel kaptam meg, és több jött mint a múlt hónapban.
2012. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam meg, de kíváncsian várom...
2012. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom, a kompenzáció miatt magasabb jóval. Ha csak kicsit több, az azért van, mert a múlt hónapban kaptuk a február után, ami csak 29 napos volt, most viszont a 31 napos március után jött. De még ahhoz képest is több jött.
2012. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,ma megjött a gyed,kompenzációval együtt.Gondolom visszamenőleg mivel 22.000-el kaptam többet.Bár havi 10.000-el rövidítettek meg,így max. 5000-el lesz több /hónap,de ez is több mint a semmi!
2012. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Tehát akkor most 3 havi kompenzáció érkezett?


Én is kb. 20-al kaptam többet. Akkor nem sok mindent kompenzáltak :/// A semminél tényleg jobb...

2012. ápr. 6. 07:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma megkaptam a gyedet,9500-al többet de visszamenőleg semmit ezt nem is értem most.
2012. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam ma, 27000-rel kaptam többet.
2012. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nem kaptam kompenzációt.

Valami papírt feladtam, lehet kell más is?

2012. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most hívtam fel az OEP-et, mert még márciusban elküldtem a nyomtatványt, közölték, hogy nem értik miért nem küldték vissza az én példányomat, de írjak nekik e-mailt és kérjem vissza!!!! Jah és állítólag nem vagyok jogosult a kompenzációra mert a max.kapom és mivel "emelték" így nem jár, de nem határozatban közli, hanem nekem kell érdeklődni telefonon és akkor vágják a képembe. Ebben csak az a vicces, hogy a kolléganőm, akivel ugyanannyi (fillérrel pontosan)jövedelemmel voltunk bejelentve és 2 hét különbséggel szültünk, na ő már a múlt havival együtt megkaptam a 9.000!!!!!! komp-t visszamenőleg is. Ez a bürokrácia!!! Felháborító!!
2012. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!