Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van aki még nem kapott gyedet?

Van aki még nem kapott gyedet?

Figyelt kérdés
Ma 6dika van és még nem kaptam gyedet ,ti már megkaptátok?

2012. jún. 6. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban 5-én megkaptam, de az elmúlt 3 hónapban mindig később kaptam, 2x 9-én, 1x 7-én.

Szerintem nem kell aggódnod, csak valamiért nincs egységes utalás, és néha korábban, néha meg később küldik mostanában (előtte mindig hamarabb érkezett meg nekem is, de az utóbbi hónapokban vacakolnak). Utalásos vagyok amúgy.

2012. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A munkáltatód kifizetőhely? Mert ha ott rendesen utalják a fizetéseket, akkor neked is akkor kell megkapnod a gyedet, legalább is nálunk így van.
2012. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt eddig a munkáltatóval gond..de mivel egyéni vállalkozó ,így nem tudom,hogy ehhez mi köze van,mert hát ezt az állam utalja..:(eddig nem volt ennyire elhúzva sosem,pedig már a második gyereknél járok és lassan a gyed végén..:(
2012. jún. 6. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam, 7-8a körül szoktam.

Bp. Oep a kifizető.

2012. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az OEP utal, és nem a munkáltató (nálad sem ő utal, ahogy látom, úgyhogy őt most ne is keverjük bele).

A lényeg, hogy én is a gyed végén járok, és csak mostanában szenvednek! Eddig mindig korábban jött. Hivatalosan 10-ig kell megérkeznie, így ha addig megjön, rendben van (tudom, hogy idegesítő, ha nem úgy utalnak ahogy szoktak, de még elvileg nem vagy elfelejtve, lemaradva,még beleférsz az időbe).

2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom,ma megkaptam,csak idegesítő,hogy 3.5évig meg kaptam 5dikéig és most meg máshogy..biztos kamatoztatják még egy két napig a pénzünket..:S
2012. jún. 7. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!