Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki idén szült gyes alatt...

Aki idén szült gyes alatt mennyit tgyást, gyedet kapott?

Figyelt kérdés
A jogszabályokat átnéztem és tudom sok az ilyen kérdés de azok válaszára lennék kíváncsi akik bejelentett munkahellyel rendelkezve szültek gyes alatt!Sokkal kevesebb mint az első babánál vagy esetleg ugyanannyi?
2011. okt. 14. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem sokkal kevesebb, mert csak tavaly december óta van gyes, és májusban szültem. Mivel a tavalyi évben csak egy hónapot voltam gyeden, így maxot kaptam, és a tgyásom is a maximális volt.
2011. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Nekem januártól lesz gyes de majd csak áprilisba jön baba!Annyi mindent változtatnak így gondoltam az a legtisztább ha tapasztalt anyukákat kérdek meg!
2011. okt. 14. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek, akkor én is megint a max. gyedet kapom, ha 2011. december 5-ig leszek gyeden, a kistesó pedig 2012. májusban fog születni?
2011. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, újra max. gyedet fogsz kapni.
2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!