Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi lenne a gyed, ha idő...

Mennyi lenne a gyed, ha idő közben megszűnne a munkahelyem?

Figyelt kérdés

Van már egy kislányunk, jelenleg GYED-en vagyok. Azt szeretnénk, hogy a 2. szülinapja előtt legyen még egy kistesó. Ha ez sikerül, akkor a gyed összege változna? Kevesebb lenne? És ha a második baba születése előtt, vagy után megszűnne a munkahelyem? Akkor mi történne? Nem kapnék semmit?

Nem a pénz miatt akarok szülni, csak szeretnék minden lehetőséget kihasználni. (Még mielőtt jól kiosztanának, hogy segélyért szülök) Ha annak is jár mindenféle segély, aki egy percet sem dolgozott életében, akkor én sem szeretnék rosszabbul járni 14 év folyamatos munkaviszony után.



2012. jún. 25. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
17 hós volt a fiam mikor megszületett a picim. Szülés előtt 1,5 hónappal felszámolták a céget ahonnan eljöttem. Munkanélkülire mentem,onnan tgyásra,most kaptam az első gyedet ami 44 eft.
2012. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez nem túl sok :(
2012. jún. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!