Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES kérdés? Hogy is van ez most?

GYES kérdés? Hogy is van ez most?

Figyelt kérdés
Szülés után mikor mehetek dolgozni? Nálunk a gyerek apja lesz gyesen. Tegyük fel, hogy szülés után 6 héttel én már megyek dolgozni. Ilyen létezik? Olvastam olyat, hogy a gyerek 1 éves koráig nem mehet, máshol azt, hogy már csak 6 hónapig nem mehetek. Hogy is van ez!

2012. júl. 31. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésben nem tudok segíteni, de olyan furcsa, ne haragudj, de meg kell kérdeznem, hogy hogy hogy nem Te maradsz otthon a kicsivel? Nem fog hiányozni?
2012. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) A magam főnöke vagyok, így itthonról is tudok dolgozni, szóval egy percig sem leszek távol a kis krumplitól:)Amúgy persze, hogy hiányozna, de erről nincs szó.
2012. júl. 31. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Tgyás az amit az apuka nem igényelhet, vagyis csak gyedre és gyesre mehet. Ha gyed lenne fél éves kora után lehetne vele otthon. Ha gyes akkor elvileg rögtön mehet (ebben nem vagyok azért biztos) de ha te otthon végezhető munkán vagy akkor te is maradhatsz gyesen.
2012. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!