Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis gyerek mellett munkake...

Bölcsis gyerek mellett munkakeresés. Ősztől szeretném a lányom bölcsibe adni és a gyes mellett 4-6 órás munkát találni. Kereskedelmi végzettségem van. Mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha még nincs helyetek, akkor ne nagyon reménykedj, májusban van a beíratkozás, és mindenhol óriási a túljelentkezés. Esetleg magán-intézmény.

A kereskedelem pedig azért húzós, mert akárhová mész, váltott beosztásban leszel, így családilag kell a jó logisztika, mikor-ki hozza-viszi a kicsit.

2012. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nincs helye,semmi esélyed max magánbölcsi,ami kb 60e/hó. munka esélyed még lenne,de ahhoz meg a bölcsi kell. miért nem iratkoztatok be májusban? az sem garanci,de legalább esély.és már kéne h legyen munkahelyed ahhoz h ha felvették volna,mehessen is
2012. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az igazolást meg tudom oldani a bölcsihez, viszont legkésőbb októbertől veszik fel mert akkor tölti a 2őt illetve ahova szeretném vinni csak akkor van hely.

inkább az a gond hogy vesznek fel kicsi gyerekkel ill hogy lenne a beosztásom

2012. júl. 31. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy oldod meg az igazolást?de jó neked!az enyémet nem vették fel,csak munkaviszony mellett.
2012. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Basszus,a gyerekemet csak úgy vették fel a bölcsibe ha munkáltatóit viszünk,mindkét szülő,és a tavaly októberben már beírattam,hogy idén szeptembertől kezdjen.

Az a gáz,hogy a kereskedelemben váltott műszakban nyomod,nem lehet csak ekkor és csak akkor menni dolgozni,na meg ha megtudják,hogy pici a gyerek már el is küldenek.Kinek kell állandóan táppénzen levő munkaerő?

2012. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De a kérdésre válaszolva,engem felvettek-gyedről munkahelyet váltottam,mondtam,hogy van 2 gyerek,az egyik 18 hónapos, de megoldom,ha beteg.Az interjú után engem választottak, még így is (100 emberből).8 órában dolgozom,és 8 hónap alatt 2x mentem vele táppénzre összesen 7 napra.Most táppénzen vagyok a harmadikkal, és vele is munkát kell majd keressek,mert ez túl messze lesz,de nem félek tőle.Mi a végzettséged, szakmád,mióta dolgozol benne?ha van tapasztalatod,és érted a dolgodat,mellékes a gyerek.habár 4 órás munkát nem tudom,hol fogsz találni.
2012. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kereskedelmi végzettség,10 év tapasztalat.

Ahova iratom a gyereket nem néznek utána a munkáltatóinak.

Ha nem tudom elhelyezi esély sincs hogy melót keressek,havi 25 e gyes meg szinte semmi...

Gondoltam hogy nehéz,de próbálkozom.

Viszont ez a stílus ahogy sokan válaszolnak egy adott kérdésre elég gáz..tisztelet a kivételnek.

2012. aug. 4. 13:03
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem már most fogj neki keresgélni,küldözgetni az önéletrajzokat,interjúkra járni.Pár hónapra októberig nem lehet valahogy megoldani a kicsi felügyeletét? Nehéz munkához jutni, nem biztos,hogy pont októberben kapsz.Nyelvismereted van?esetleg valami call centerben próbálkozhatsz, ott vannak résmzunkaidős állások,bár a fizetés kicsi.

Mi a bajod a válaszokkal, szerintem mindenki normálisan írt??

2012. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha el tudod intézni az igazolást és fel is veszik,akkor az jó,ne hallgass senkire a sok irigyre. igazold,add be,közben keress melót. sokan csinálják ugyanígy,mert muszáj. ha nincs segítséged,eleve úgy keresgélj,h fix munkaidőben tudsz csak. ez van. hidd el találni fogsz,lehet h csak 6 órában,de akkor meg megmaradhat a gyes is. én drukkolok neked,rosszmájúakkal ne foglalkozz!
2012. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. aug. 6. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!