Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes igénylésében segitenétek...

Gyes igénylésében segitenétek nekem?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztem az információkban. Holnap mennék igényelni a MÁKba, de most nem tudom, mit kell magammal vinnem. Milyen nyomtatványt kell kitöltenem? Vagy azt elég ott kitölteni majd? Érdemesebb lenne időpontot kérnem, vagy várjam ki a soromat ott? És még egy buta kérdésem lenne: ezt csak a központban lehet elintézni? Mert olvastam valamit a kormányablakról is...

Nem szeretnék többször fordulni, ezért a sok kérdés. Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem személyesen intéztem,hanem csak feladtam postán az igénylésemet. letöltöttem a nyomtatványt majd kitöltöttem.lefénymásoltam az anyakönyvi kivonatot,az én és a babám iratait. és ennyi! elpostáztam és kb 1hónap múlva utaltak.
2012. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a fenti linkre kattints és képbe leszel..!! :))
2012. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ma reggel elmentünk a MÁK-ba. Iszonyú sokan voltak, de kiderült (ahogy azt sejtettem is), hogy bármelyik Kormányablakban is le lehet adni a GYES igénylést. Kell hozzá a kitöltött igénylőlap, amit a netről is le lehet tölteni, személyi lakcímkártya, TB kártya, valamint a gyermek születési anyakönyvi kivonata, TB kártyája. Mivel mi Érden lakunk és van kormányablakunk is, tök feleslegesen csattogtunk be Pestre. :(

Annyi a jó az egészben, hogy nem vártuk ki a sorunkat, ma délután leadom itt a papírokat. :)

2012. szept. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!