Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitenétek kiszámolni jár e...

Segitenétek kiszámolni jár e gyed és ha igen akkor mennyi?

Figyelt kérdés

2007-2010szeptember GYES

2010 november1-2011 dec)még van 2 hetem a szülésig) bruttó120.000, nem voltam táppénzen


Megvan a naptéri évi ledolgozás mert ha jól tudom ugy van, hogy ha pldec20én szülök akkor előző év dec20ig nézik ugye?

Szóval ezekkel a paraméterekkel kapok gyedet vagy sem?


2011. dec. 15. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy előző és jan.1 -ig nézik de mivel neked megvan a 180 nap ledolgozott napod akkor abból fognak számolni. Tehát úgy számolnak, hogy vagy az igénylést megelőző teljes évet nézik vagy pedig az igényléstől közvetlenül visszaszámolnak 180 napot és ha ott dolgoztál akkor az alapján fogod kapni a gyedet. Nem vagyok szakértő de már nagyon sokat olvastam/kérdeztem a témában ezért merem mondani, hogy biztosan kapsz gyedet.
2011. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első mondat értelmetlenre sikeredett. :O

Szóval az a lényeg, hogy az igénylést megelőző teljes évet nézik tehát ha Te most decemberben szülsz akkor 2010 január 1.-től nézik. De ez mindegy is mert szerintem biztos, hogy kapni fogsz gyedet.

2011. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!