Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért érdeke a munkáltatónak,...

Miért érdeke a munkáltatónak, hogy a dolgozója ne kapja meg a tgyást, gyedet?

Figyelt kérdés

Annyi ilyenről hallani,hogy hónapokig a munkáltató miatt nem kapnak pénzt. Mi érdeke van ebben a munkáltatónak,miért csinálja?

Hiszen a pénz az állam pénzéből van!



2012. okt. 27. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimpla kitolás. Más magyarázatot én sem találtam:(
2012. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, vagy most jutott eszembe, hogy az is lehet, hogy titokban nem jelentette be, és most parázik, hogy lebukik, hogy évek óta nem perkált utána semmit. Sajna ez is egy lehetőség:(
2012. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem,már jobb,ha mindenki néha leellenőrzi a dolgait az ügyfélkapun,ki tudja..

De tényleg csak a kitolás? Nekem ez olyan érthetetlen..

2012. okt. 27. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ehhez fűződő érdeke, mert ezt a pénzt a munkáltató csak előfinanszírozza, neki meg az OEP kifizeti. Egyszerűen csak hanyagság, slendriánság. Én feljelenteném az ilyen munkáltatót!
2012. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!