Kaphatok hitelt gyed alatt?

Figyelt kérdés
most kezdtem el a gyedet most hat hónapos a babám. kaphatok így hitelt, vagy ilyenkor nem engedik? köszönöm

2013. jan. 24. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vehetsz fel hitelt
2013. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyed nem számít keresetnek, így nem kaphatsz sajnos.
2013. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2011-ben még kaptam hitelkártyát gyedre, de tavaly azt mondták a bankban, hogy 2012. jan.1-től gyedre se lehet hitelt adni és kezes se lehetsz.
2013. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 2012 decemberében érdeklődtem,mert folyószámlahitelt szeretnék majd, fel is vették összes adatom,munkahely,mennyit szeretnék stb,gyed nem kizáró ok,lehet felvenni,én azért várok vele,mert nincs telefonszám nevemen,sem vezetékes,így nem tudják elindítani (BB)
2013. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hitelt. Hitelkártyát lehet, hogy igen, de pl 2 éve nekem áruhitelt sem adtak volna. Lakáshitelt meg tuti nem kapsz gyedre.
2013. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Én kezes lettem volna tavaly egy lakáshitelnél, vagyis a párom vette volna fel, de ugye én lettem volna a kezes. Mondták, hogy nem lehetek kezes se, ha gyeden vagyok.

Munkahelyemen (hipermarket) kérdeztem a hitelosztályon, tudok-e áruhitelt felvenni, mondták, hogy nem és ha visszamegyek dolgozni, akkor el kell telnie 3 hónapnak, ha áruhitelt szeretnék.

2013. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és akkor gondolom (mert h az is hitel) ilyen gyors kölcsönt sem vehetek fel amiket reklámoznak?
2013. jan. 25. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a providentre gondolsz, ők lehet adnak hitelt, boldog-boldogtalannak is adnak, csak fizessék vissza, a kb. 45%-os THM-el. Jól gondold meg. Felveszel 200 ezret, visszafizetsz 400 ezret és ne feledd, hogy náluk hetente kell fizetni.

Ha Cofidisre gondoltál, ők biztos nem adnak gyedre hitelt.

2013. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha munkabérként érkezik a számládra a GYED összege, akkor mindent kaphatsz a GYED összegétől függően. Nekünk szerencsénk volt, én munkabérként kaptam, így tudtunk felvenni lakáshitelt. Ha gyedként szerepel, akkor lakáshitelt szinte biztos nem kaphatsz. :(
2013. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!