Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fiatalon kaphatok (3 millió...

Fiatalon kaphatok (3 millió ft) hitelt, úgy hogy most jelenleg nincs munkám?

Figyelt kérdés

lenne egy panellakás ami kb 5-6 milliót ér, de most nekem csak 3 milliót kéne fizetnem és erre én igényelhetek valahogy hitelt úgy, hogy nincs jövedelmem ,de fedezetnek ott lenne a 5-6milliós lakás + kezesem is lenne

így mennyi az esélye annak ,hogy felvehetek valami hitelt ? és olyan hitel lenne jó aminek max havi 20E a törlesztője futamidő az mind1 ,mert van egy kertes ház amit majd eladunk ,de az közös valakivel szóval abból csak eladás után lesz pénz és a pénz meg most kéne, de am én a ház eladás után vissza is fizetném az egész 3millió hitelt (ami gondolom lesz vagy 4 millió de mind1)


vajonilyen feltételekkel 22évesen kaphatok hitelt ?


válaszokat előre is köszönöm


2013. jan. 4. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen feltételekkel tudtommal nem kaphatsz. Önerőre szükség van illetve a törlesztő is több lenne, mint havi 20 ezer.
2013. jan. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem kapsz!

Önerő+jó fizetés az alap, a törlesztő 20 ezer? Ezt hogy gondoltad?

Én a 4,5 millióra fizetek 100 ezret.

2013. jan. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben a kezesed valamelyik szülőd és neki van megfelelő jövedelme, akkor elméletileg van megoldás, ha az ingatlan valóban 5-6 millió Ft-ot ér.

Van olyan bank, ahol a jövedelemmel nem rendelkező fiatal felveheti a hitelt lakásvásárlásra úgy, hogy a szülő lesz a finanszírozó, de a gyerek lehet a tulajdonos. Államilag támogatott hitelt viszont csak akkor kaphatsz, ha fizetve van a TB legalább fél éve.

Normál hitellel kb 28.000Ft/hó törlesztőrészletre számíthatsz 25-30 éves futamidőre, ha jogosult lennél támogatottra, akkor 22-23.000Ft/hó.

2013. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy OVB-st, nekem ők tök jó tanácsokat adtak hitelügyben (meg bankügyben). Ingyenes a munkájuk a számodra, független pénzügyi tanácsadást végeznek.


Én az Andrássy út 2. alatt voltam egy Horváth Balázs nevű srácnál. Segített. Eléggé képben vannak a bankokat meg a pénzügyi megoldásokat illetően. Én áldom magam, amiért elfogadtam anno a segítségüket. :)

2013. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!