Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 5 hónapos a kisfiam és még...

Évi252 kérdése:

5 hónapos a kisfiam és még nem kaptam se gyás-t se gyedet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor felhívom őket mindig mást mondanak. Legtöbbször azt hogy még nem volt rá idejük vagy hiányzik valamilyen dokomentum, de aztán kiderül mindig hogy csak ők nem találták meg, pedig hónapok óta náluk volt. Már ott tartunk hogyha hívom őket már fel sem veszik a telefont vagy a nevem hallatán már egyből rávágja a hölgy hogy nem ő az illetékes. Na mit tegyek? 5 hónapja a családit kell beosztanom (13700 ft-ot). Pedagógusként ezt érdemlem? Nem csak rólam van szó, hanem a kisbabámról, neki mégsem mondhatom hogy várjál babám majd ha küldi az oep a pénzt majd akkor lesz pelenkád. El vagyok keseredve hogy ezt meg lehet tenni egy kismamával.

2013. febr. 13. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Ezt hivatalban kell elintézni.
2013. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Menj be személyesen a MÁK területileg illetékes hivatalába,és személyesen intézd el!!
2013. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem ezt érdemled,de számomra az furcsa,hogy 5 hónap alatt nem jutott eszedbe,hogy személyesen bemenj az OEP-hez,és elintézd.Azt sem értem,hogy-ha pedagógus vagy,akkor a közszférában dolgozol-miért nem a munkáltatód fizeti(illetve-gondolom kifizetőhely is)miért nem reklamálsz náluk,és kéred,hogy mutassák meg a papírokat,amit beküldtek.Tudod,erre mondják,hogy magad uram,ha szolgád nincs...2 fiú+4.5 hónapos csajszi anyukája
2013. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már rég bementem volna, kérdőre vontam volna őket, és az igazgatónál is jelenten a dolgot!!!
2013. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyedet miért kapnál ha még csak öt hónapos? hat hónapig tgyás van. Komolyan nem voltál még bent személyesen? Nehogy már pedagógus létedre nem bírod elintézni!
2013. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mire vársz még??? Pattanj fel, és irány a hivatal!!! Én is ilyen helyen dogozok, de nálunk soha senki nem mondana ilyet, amiket neked mondanak. (repülne is az illető, az szinte biztos)
2013. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!