Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most lesz 5 hónapos a kisfiam....

Most lesz 5 hónapos a kisfiam. Szoptatok, de viszont szeretném leadni a hasamról a felszedett kilókat. Miket lehet csinálni? Esetleg felülés?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, én először csak elkezdtem zenére ugrálni otthon, így a kilók lementek, de a hasam plöttyedt lett...akkor elkezdtem futni, és otthon meg a felüléseket csináltam. Így se lett tökéletes, de azért sokkal jobb a helyzet, és ki is kapcsolódok..

mondjuk én már 36 vagyok, már nem olyan jók a kötőszövetek, ha fiatalabb vagy, akkor biztos könnyebb lesz Neked..:-))

A tej mennyiségét meg azonnal látni fogod, ha csökken, akkor csak nagyon fokozatosan kezdjél neki...

2013. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok :) Sokat nem kéne leadnom, de azért van mit. :D
2013. febr. 13. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Felüléssel annyit érsz el, higy erősebb lesz a hasizmod a zsír alatt, de ettől fogyni nem fogsz.

Normális étrend kell, sok fehérje (hús, hal, túró, tojás), kevés szénhidrát. Én napi 110-150 gramm ch-t eszem, ezzel fogyok. Sétálj sokat, intenzíven és végezz valami nem túl megerőltető súlyzós edzést, hogy ne legyen izomlázad. Ha van, akkor inkább hagyd, amíg szoptatsz és maradjon csak az aerob edzés.

2013. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért annak nézz utána, hogy a szoptatás mellett mennyi a szervezeted igénye kalóriából és ch-ból. A 150 nekem úgy elég, hogy már nem szoptatok, de elképzelhető, higy neked többre lenne szükséged.
2013. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Felülést lehet, én 2 hónapos kora óta csinálom, de csak akkor van értelme ha igazán nincs rajtad sok felesleg csak szépíteni akarsz. Ha van rajtad zsír akkor azt először diétával vagy valami pörgősebb mozgással kell leadni és utána érdemes felülésezni.
2013. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!