Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tudnátok segíteni? El vagyok...

Tudnátok segíteni? El vagyok késve a gyes igénylésével? Zöld kezet adok minden válaszra.

Figyelt kérdés

Jövő héten jár le a gyedem. A héten derült ki, hogy állapotos vagyok a 2. gyerkőccel. így átadnám a gyest a nagymamának. El vagyok késve a gyes igénylésével?


SAJNOS NEM TUDOM, HOGY ENNEK PONTOSAN MI A MENETE? Ezt is úgyanúgy kell igényelni, mint a "sima" gyest, hogy elküldöm a formanyomtatványt?

El vagyok késve az igényléssel?

Munkaügyes kolléganőm csak jövőhéten szerdán lesz újra, 27-én. Addig szeretném elküldeni postán a nyomtatványt.


Tudnátok segíteni?



2013. febr. 22. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
a nagymamának kell igényelnie, nem vagy elkésve.
2013. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És te addig még meg nem születik a második végig táppénzen leszel , vagy mért akarod átadni a gyest ? Nem vagy megkésve, max. utólag fogod megkapni az első gyest, lehet hogy egy hónap kimarad majd.
2013. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, én táppénzre mennék
2013. febr. 22. 11:26
 4/8 A kérdező kommentje:

értem, a nagymamának kell akkor majd kitöltenie a formanyomtatványt, ugye? És neki beküldenie.

Köszönöm.

igen, táppénzen lennék a 2. baba születéséig, mert veszélyeztetett terhes vagyok, pajzsmirigy gondok miatt. :(

2013. febr. 22. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen a nagyinak kell kitőltenie de arra készülj,hogy lehet a pénz csúszni fog az ügyintézési idő 3 hét és ha esetleg lemaradt valami akkor meg a levelek cseréje még plusz idő! Lehet jobb lenne gyorsabb ha személyesen bementek! Jó babavárást!
2013. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre is kérek egy zöldet.
2013. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én se kaptam zöldet mindegy
2013. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma válaszoló kettőnek, hogy én mindenkinek adtam zöld kezet. Nálam ez látszik, hasznosnak találom az adott választ. nekem ez megjelenik.

52%-s, neked is adtam, te voltál az első válaszoló.

de most ismét adok a két MA válaszolónak

2013. márc. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!