Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes megszakításakor közalkalm...

Anniebianca kérdése:

Gyes megszakításakor közalkalmazottként milyen nyomtatványokat kell kitöltenem és kinek kell elküldenem?

Figyelt kérdés
A főnökömnek magától érthetődően meg kell fogalmaznom egy levélben visszatérési szándékom, ez világos. Ezen kívűl kell a MÁK-nak küldenem valamilyen formanyomtatványt? Keresgélek, de analfabéta vagyok ehhez és nem találok semmit. :( Kérem segítsen, aki mostanában lett túl ezen! :((( Köszönöm nagyon!!!!

2013. máj. 9. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A MÁK -nak nincs formanyomtatvány csak annyit kell írni hogy:

Alulírott XY 2013. 05.XX. -naptól szeretném az XZ nevű gyermekem után folyósított gyes-t lemondani.

2013. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. :)
2013. máj. 9. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj megszakítanod a gyest,mellette 6 órában dolgozhatsz.
2013. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljes munkaidőben szeretnék visszaállni dolgozni.
2013. máj. 12. 14:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: most 60 nappal munkába állási szándékom előtt kell a főnökömnek szólni, hogy visszamegyek. Akkor jól gondolom, hogy a MÁK-nak is azt a 60napot rászámolt időpontot kell megírnom megszüntetés kezdetére? Kacifántosan fogalmaztam, de remélem értitek. (pl május 13-án szólok a főnöknek, és + 60 nap= július 13. Ez a nap kerül a MÁK levélbe)
2013. máj. 12. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérelmet írsz a fônöködnek hogy pl július 1tôl szeretnéd megkezdeni a fizetett szabadságod letöltését majd munkába állni és ha rábólint,akkor írodd meg a MÁK felé leveled,melyben kéred a gyes megszakítását július 1tôl,mert munkába állsz.Remélem a segítségedre voltam.Én most ugyanezt jártam végig...
2013. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!