Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ti GYED alatt tartjátok a...

Ti GYED alatt tartjátok a kapcsolatot a munkatársakkal, tájékozódtok az aktuális dolgokról, hogy majd ha visszamentek a munkába, képben legyetek? Vagy GYED alatt hogy szokott ez menni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Ügyfélszolgálaton voltam, néhány ügyféllel is.


De csak azokkal, akikkel amúgy is jóban voltam. Eljártunk együtt moziba, koktélozni, ilyesmi. Most is megyek velük ha tudok.

A munkahelyemre havonta benézek, ha van idejük a többieknek beszélgetünk kicsit, ha nagyon el vannak havazva akkor csak beköszönök. Mivel amióta itthon vagyok, sokat kísérletezgetek a konyhában, szoktam bevinni sütit is.


Bankban dolgoztam, neten követem a pénzügyi eseményeket, tőzsdét, devizaárfolyamokat.

2013. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Célszerű képben maradni ha oda akarsz visszamenni dolgozni.
2013. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!