Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki mostanában igényelte az...

Aki mostanában igényelte az anyaságit Budapest, Váci úti ügyfélszolgálattól, mennyi időn belül kapta meg?

Figyelt kérdés
Május 21-én adtam postára az igényt (elsőbbségi ajánlottan, így 22-én biztos, hogy megkapták), de még nem kaptam meg. :-( Tudom, hogy 8 nap az ügyintézési határidő, de előző babámnál a feladástól számított 3. napon a számlámon volt a pénz. Sajnos elég sürgős lenne hogy megérkezzen, érdekelne mikor számíthatok rá.

2013. máj. 27. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 15én postáztam és még szintén semmi. Mult hét csüt-ön hivtak Ceglédről hogy nincs bent a gyermek anyakönyvi kivonata,pótoljam. S utána 1-2 nap s utalnak.Még nem érkezett semmi.Nekünk is jól jönne a mani..
2013. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, ez nem jó hír. :-( Én mindent beküldtem (születési anyakönyvi, gyerek TAJ- és lakcímkártyája, saját személyim, TAJ- és lakcímkártyám, igazolás a 4x-i terhesgondozásról) persze az igazolást kivéve mindent másolatban, de legutóbb is így csináltam.
2013. máj. 27. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma megkaptam. :) szóval hamarosan megkapod te is! Szerintem 1 hét max:) első voltam.
2013. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, időközben írtam a központi címükre emailt, hogy pontosan hol érdeklődhetnék arról, hogy egyáltalán beérkezett-e az igény (a térti hozzám még nem ért vissza 1 hét alatt), és nagyon korrekten fél órán belül válaszoltak, hogy elbírálták, és a kiutalás folyamatban van (azt nem írták, hogy ez mit jelent, mikor kapom meg, de gondolom hamarosan, mert elvileg 8 naptári nap az ügyintézési határidő, és nekem nem kellett semmit pótolnom, szóval a 8 nap holnap letelik).
2013. máj. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!