Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Debrecenben, hol kell kikérni...

Debrecenben, hol kell kikérni a szükséges papírokat a családi pótlékhoz, és a GYES-hez?

Figyelt kérdés

Lehet korábban jön a babám, és szeretném a nyomtatványokat kikérni, hogy apának már csak be kelljen adni, ha megszületett a pici, de fogalmam sincs melyiket melyik szervnél kell kérni?


Államkincstár, tb? Egyáltalán tb kártyához kell valami papír, vagy az automatikusan jön?

Debreceni Klinikán szülök, ha ez jelent valamit!



2013. jún. 3. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az államkincstár oldalárol töltsd le. Apa nem tudja beadni, deked kell majd személyesen. A tb kártyát automatikusan majd megkapjátok nem kell hozzá semmi.
2013. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*neked
2013. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt akkor szülés után kell bevinni? Kár hogy apa nem viheti be.. :(
2013. jún. 3. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Be tudja vinni az apuka is a papírokat. Csak legyen minden aláírva és vigye az összes iratot. Felénk még ilyet nem hallottam, hogy személyesen kell bevinni.
2013. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát majd megpróbálja bevinni, aztán ha nem sikerül bemegyek én...
2013. jún. 3. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nemtudom...még felis voltam háborodva h csak én vihetem be a kormányablakhoz...még oda is van irva a weblapon h személyesen.
2013. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam aki írta, hogy apuka is beviheti. Én konkrétan egyik Kormányablakban dolgozom, hozzánk bárki behozhatja ha alá van írva, és rendszeresen hozzák apukák semmi gond nincs belőle.
2013. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp Ő fogja bevinni :)
2013. jún. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!