Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed alatt megszűnt a munkahel...

Gyed alatt megszűnt a munkahelyem! Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyeden vagyok a 20 hónapos fiammal és most tudtam meg, hogy teljesen megszűnt a munkahelyem ahol 2004. -óta dolgoztam hivatalosan bejelentve, határozatlan idejű munkaviszonyom volt.

Persze én semmilyen értesítést nem kaptam!

Hova tudok fordulni? Szeretnék majd máshova el menni dolgozni, de papírok nélkül.

Ha valaki járt már így és megosztaná velem azt megköszönném!


2013. jún. 25. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is megszűnt a munkahelyem gyed alatt. mikor lejárt a gyedem, kerestem új munkahelyet.

hogy érted, hogy hova fordulj? vedd fel a vezetőddel a kapcsolatot, hogy adják vissza azokat a dolgaidat ami még náluk van

2013. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ez bonyolultabb,mert egyszer mát eladták a céget és az új tulajdonosokat nem ismertem.

Gyesen voltam amikor megszületett a 2.babám és akkor sem lehetett már felvenni az újakkal a kapcsolatot!

Hivatalosan sem!

Ami volt cím és telefon szám azon senkit nem lehetett elérni!

Így nem tudom kitől kérjem a papírjaimat!

2013. jún. 25. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Munkaügyi Főfelügyelőség!!
2013. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!