Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha már a gyed-et kapom,...

Ha már a gyed-et kapom, (eddig TGYÁS-T) kaptam és az minden hónap utolsó munkanapján megérkezett a számlámra) és a munkahelyem kifizetőhely akkor mikor kapom meg a pénzt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan akkor kaptam a gyedet is,mint korábban a tgyást.Nekem ez 5.-e volt,mint korábban a fizetésnap.
2013. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted, én is 5-e körül fogom megkapni? Eddig mindig megérkezett a hónap utolsó munkanapján. A fizetésemet mindig 10-én kaptam.
2013. máj. 2. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor mint a tgyást. Nekem úgy volt. Pontosabban a tgyást és gyedet, ugyanazon a napon kaptam meg, mikor a munkatársaim a fizetést, vagy amikor én is dolgoztam és kaptam a fizetést.

Nekem a szerződésben az van, hogy minden hónap 4-dike a határidő. Ezért vagy 3-án vagy 4-én kapok gyedet. Most holnap fogok gyedet kapni, mert 4-dike szombatra esik.

2013. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok értetlen lenni, csak tanácstalan vagyok :( A fizetésemet ameddig dolgoztam mindig 10-ig megkaptam. A tgyás-t minden hónap utolsó munkanapjáig utalták. De ebben a hónapban még nem kaptam pénzt :( Akkor remélem én is megkapom holnap a pénzt, a családi pótlékkal együtt :)
2013. máj. 2. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, én azért kapom meg holnap a pénzt, mert nekem úgy utalják a gyedet, mint mikor fizetést kaptam, az pedig minden hónap 4-dike.

Lehet neked 10-dike körül fogják utalni, mikor anno a fizetésedet kaptad.

2013. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a munkahelyedet, biztos meg tudják mondani. Nekem minden ugyanakkor jött (fizu, tgyás, gyed)
2013. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én munkahelyem is TB kifizetőhely, és én a TGYÁS-t is GYED-et is mindig akkor kapom amikor a fizetéseket utalják, mert béreket és TB kifizetéseket is egyben, csoportosan szokták utalni. Nálam még a megjegyzés rovatban is az szerepel hogy "munkabér és egyéb ellátás", ugyanúgy mint amíg fizetést kaptam.
2013. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azon a napon kaptam a Tgyast/Gyedet mint a fizumat,tehát 9/10.-én.
2013. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben megérkezett a pénzem :) valószínű bezavart május 1 :) mert 2-án délután megkaptam .
2013. máj. 3. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!