Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megemelkedett anyasági támogat...

Megemelkedett anyasági támogatás? 288ezer? :O Elfogadták már ezt? Mikortól és kiknek jár? Valami konkrét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
még csak tervezet
2013. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem fogadták még el. 18 év felett szülőknek járna és csak az első gyerekre!
2013. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
És talán jan. 1-től, ha elfogadják. Szerintem el fogják fogadni, mert jönnek a választások.
2013. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nem fogadták el,szerintem nem is fogják
2013. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem fogadták, el főleg hogy már a parlamentbe is nyári szünet van. Elvileg 2014 től szülőkre vonatkozna és az első gyerekre.
2013. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Miért, ha elfogadták gyorsan szülsz egy gyereket, csak ne kelljen dolgozni?

Amúgy csak az anya első gyereke után lesz.

Én azt mondom, szerintem csak szeptemberben lehet leghamarabb belőle valami, mivel tényleg nyári szünet van a parlamentben, honatyáink nyáron nem dolgoznak egyáltalán.

2013. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem el, hogy ennyien benyalják! Most ha ezért a zsidócigány orbánra szavaztok, aláírtátok az öngyilkosságotokat!
2013. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs elfogadva! Ettől is ugyan olyan érzésem van mint a rezsicsökkentésről. Örülünk neki,de majd később nagyon megszívjuk mert lehet a választások után duplája lesz.:(

Nekem ez annyira visszatetsző dolog! Most sokan örülnek majd neki mint majom a farkának. Lehet ettől több gyerek fog születni,de abba nem gondolnak bele hogy sokan csak a pénz miatt fognak szülni!

Tudom hogy csak az első gyerek után járna,de aki csak azért vállal be egy gyereket mert kap majdnem 300ezret,az később miből neveli fel?!

2013. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hát hadd szüljenek! De ez a 300ezer nem a gyerekre menne el a legtöbb helyen, az a baj! Mert mire megkapod a szülési pénzt, már megszültél 1 hónapja, már megvettél mindent, ami a babának kell! De amúgy is, kivitelezhetetlen! Honnan lenne pénze ennek az országnak ilyenekre? Rezsicsökkentés? Köszi! De a kaja ára emelkedik, meg ilyen olyan faszom tranzakciós adó, csekkadó, e-matcira, baleseti készenléti adó, meg miegyéb, amivel ugyanott tartunk, sőt, még szarabbul is jövünk ki!
2013. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó,egy rugóra jár az agyunk!:) És ez valahol szomorú hogy mindenben csak a rosszat látni,de ne is csodálkozzon senki.:(
2013. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!