Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akkor a gyest lehet, hogy nem...

Akkor a gyest lehet, hogy nem fogom megkapni?

Figyelt kérdés
Májusban igényeltem az emelt cs.p.-t és a gyest, mert tartósan beteg a gyermekem. Ma reggel utalta az államkincstár visszamenőleg a cs.p különbözetet, de a gyest nem. Akkor lehet, hogy nem ítélték meg a gyest, vagy csak nem akarták egyszerre küldeni a kettőt? 4 hónapra küldték visszamenőleg a cs.p-t, lehet egyszerre sok lett volna nekik?
2013. júl. 19. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyi idős a gyereked? folyamatos ellátásban volt?

miért nem a mák-ban kérdezed? az én fiam 3és fél de még gyest és cs.p-t is kapok!

Biztos nem lett volna nekik sok! Hidd el 50 ezer az államnak nem megterhelő! :)

2013. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 és fél éves, de a gyest is igényeltük visszamenőleg.
2013. júl. 19. 13:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos még az ellátás, mert a doki még csak most májusban írta alá a papírt.
2013. júl. 19. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Passz! Szerintem hivd oket? Letelt mar a 30 nap beadastol kezdve? Mert akkor tudnak valaszolni! Ha nem kapsz gyest akkor arrol valami papirt kell kuldjenek neked!
2013. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!