Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha én nem Budapesten élek és...

Ha én nem Budapesten élek és ott szülöm meg a gyermekemet az anyakönyvi kivonatát és a TAJ kártyáját hol fogom majd megkapni? Csak az anyakönyvi kivonatot kell Bp-en intézni vagy mindkettőt? Mennyidő alatt készül el?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyakönyvi kivonatot a kórház területe szerinti anyakönyvi hivatalban,TAJ kártyát postán küldik 1-2 héten belül.
2011. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igy van. Annyi kulonbseg volt nalunk, hogy az anyakonyvi kivonatot a korhazban kellett atvenni a lakcimkartyaval egyutt, 3 napig voltunk a korhazban, hazamentunk es kovetkezo nap kellett erte visszamenni. Ez a Margit korhazban volt.

De segitokeszek voltak, anyosom epp a kornyeken jart, igy telefonaltam, hogy o menne erte, odaadtak neki is.

A taj kartyat postazzak.

Kesobbiekben ha barmilyen anyakonyvi ugyintezes lesz, akkor szinten abban az anyakonyvi hivatalba kell menned, amelyik kiallitotta az okiratot.

Legalabbis most kertem egy masolatot es a 3. keruletbe kellett mennem erte.

2011. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát nem kellett miatta elmenned, nyomtatványt kitölteni? Az István kórházba megyek.
2011. jan. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!