Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van egy 9 éves, és egy 17...

Van egy 9 éves, és egy 17 hónapos fiaim. A picivel GYED-en vagyok otthon. A férjemmel váló félben vagyok, mert súlyos alkohol problémái vannak. Azzal tisztában vagyok hogy a GYED mellett nem dolgozhatok, de akkor mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz gyesre és mellette dolgozhatsz 6 órában.
2013. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerektartás és az egyedülálló családi pótlékot minél hamarabb akár még ma vagy holnap kezd el intézni. Igaz a cs.pótlék csak pár ezerrel több , de az is valami!!!
2013. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A családit addig nem lehet elintézni, amíg nem vált el.....
2013. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A családinál kell egy nyilatkozat, hogy papíron még nem vált el, de egyedülálló, és akkor megkapja. Kér rendszeres gyermekvédelmit, sok helyen átmeneti segélyt, rendkívüli gyermekvédelmit is adnak. Önkormányzatnál tudsz utánajárni. Gyerektartást kérj mindenképp.
2013. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit beadod a bölcsibe és visszamész dolgozni.
2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kéred az egyedülállóknak járó családit, gyermekvédelmi segélyt, gyerektartást, a gyedet lemondhatod és gyes mellett heti 30 órát kell dolgozz. Elvileg bölcsibe egyedülálló dolgozó szülő gyerekét fel kell vegyék.
2013. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!